Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bez kategorii / PGE FKS Stal Mielec przed meczem z Jastrzębiem: złość i motywacja

PGE FKS Stal Mielec przed meczem z Jastrzębiem: złość i motywacja

W sobotę 22 września w Mielcu odbędzie się mecz Fortuna 1 Ligi piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec – GKS 1962 Jastrzębie.

To będzie trzeci mecz Stalowców w ciągu tygodnia. W niedzielę zremisowali w Częstochowie z liderującym Rakowem 1:1, w środę w Mielcu zdominowali Wigry Suwałki ale nie wykorzystali swoich licznych sytuacji i mecz zakończył się rozczarowującym remisem 0:0, bardzo dobra gra Stali przy tym rezultacie zeszła na dalszy plan.

Środowy podział punktów był sporym wstrząsem też dla sztabu i zespołu. Tuż po meczu, w szatni odbyła się pierwsza szczera, poważna rozmowa na ten temat. Powiedział o tym na konferencji prasowej po spotkaniu trener Stali Artur Skowronek. – Zawodnicy czują ogromną złość, w nich jest ogromna motywacja, oni bardzo chcą – oceniał.

– Pan widzi w moich oczach co się dzieje – tymi słowami trener PGE FKS Stali zwracał się do dziennikarza, który pytał o emocje po meczu z Wigrami. – U tych chłopaków jest to samo – dodawał Skowronek.

– Cieszę się, że gramy za chwilę i będziemy mieli kolejną szansę by udowodnić, że jesteśmy dobrym zespołem– dodaj szkoleniowiec mielczan.

Napastnik Stali Andreja Prokić nie ma wątpliwości, że zespół ma jeden poważny kłopot, to skuteczność. – Musimy ten problem rozwiązać – podkreśla.

Jak zagrać z Jastrzębiem? – Nie zmienimy nic, będziemy chcieli dalej grać. Sytuacje z Wigrami były, została „kropka nad i”. Trudno teraz doszukiwać się błędów, jakbyśmy strzelili na 1:0 ten mecz inaczej by wyglądał – ocenia Prokić.

GKS 1962 Jastrzębie to beniaminek Fortuna 1 Ligi. Dobrze rozpoczął sezon. W 10. kolejkach zgromadził 15 punktów, to trzy oczka więcej niż Stal.

W sobotę kibice mogą być świadkami braterskich pojedynków. W Jastrzębiu gra Maciej – brat obrońcy Stali Mateusza Spychały oraz Krzysztof – brat Mateusza i Waldemara Gancarczyków, pomocników Stali.

Pierwszy gwizdek sędziego w sobotę na Stadionie Miejskim w Mielcu o 19:00. Sprzedaż biletów na to spotkanie trwa wyłącznie w kasach Stadionu Miejskiego. Mecz z Jastrzębiem został zakwalifikowany jako impreza masowa podwyższonego ryzyka i sprzedaż internetowa jest wyłączona, umożliwia to stosowanie się do zasad bezpiecznej dla mieleckich kibiców organizacji tego spotkania.

Sprawdź również

Efektowna Parada Konna

Cztery konkursy powożenia zaprzęgami, dwa czempionaty hodowlane, widowiskowe pokazy dżygitówki i kadryla to główne atrakcje …