Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / PGE FKS STAL Mielec przed meczem z Podbeskidziem: Całą energię wyrzucamy na ten mecz

PGE FKS STAL Mielec przed meczem z Podbeskidziem: Całą energię wyrzucamy na ten mecz

W sobotę piłkarze PGE FKS Stal Mielec rozegrają swój pierwszy wiosenny mecz w Fortuna 1 Lidze. Będzie to wyjazdowe spotkanie w Bielsku-Białej.

PGE FKS Stal po 21. kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli, Podbeskidzie Bielsko-Biała plasuje się na piątej pozycji. Oba zespoły zagrają wiosną o awans do ekstraklasy.

W mieleckim zespole nie ma poważnych kontuzji i wszystko wskazuje na to, że szkoleniowiec Stali będzie miał w sobotę w Bielsku-Białej całą kadrę do dyspozycji. Nikt nie pauzuje za kartki.

Początek meczu w Bielsku-Białej w sobotę 2 marca o 13:45, mecz transmitowany będzie w telewizji Polsat Sport Extra. Pierwszy mecz w Mielcu odbędzie się 8 marca o 18:00, rywalem Biało-Niebieskich będzie ŁKS Łódź. Sprzedaż biletów na ten mecz rusza 1 marca.

 

Sprawdź również

Oczyszczacze powietrza we wszystkich miejskich żłobkach i przedszkolach

Łącznie czterdzieści oczyszczaczy powietrza trafiło w ostatnich dniach do wszystkich miejskich żłobków oraz przedszkoli. Dziś …