Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Piłkarski puchar trafił już do starostwa!

Piłkarski puchar trafił już do starostwa!

DSCN4011Zwycięzcy VI Noworocznego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego przekazali swoje trofeum Zbigniewowi Tymule.

Spotkanie starosty z zawodnikami reprezentującymi powiat odbyło się w czwartek, 9 lutego. Drużyna, która triumfowała w stoczonych przed dwoma tygodniami rozgrywkach, zabrała wraz ze sobą zdobyty wówczas puchar. Z rąk kapitana drużyny został on przekazany staroście Zbigniewowi Tymule, po to, by przez rok przypominał o sukcesie – pierwszej w historii turnieju wygranej zespołu reprezentującego powiat.

– Cieszy mnie zarówno zwycięstwo naszej drużyny, jak i fakt, że turniej co roku gromadzi dziesiątki amatorów piłki nożnej. Kolejny raz pokazali oni, czym jest piękna, typowo sportowa rywalizacja. Liczę, że tradycja konkursu przetrwa, a drużyny już za rok powalczą o puchar na nowej hali sportowej przy Zespole Szkół im. prof. Groszkowskiego  – mówi starosta Zbigniew Tymuła.

Przypomnijmy. VI Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego odbył się w sobotę, 28 stycznia. Podobnie jak w latach ubiegłych, Starostwo Powiatowe w Mielcu zorganizowało go wraz z firmami: Kirchhoff Automotive, PZL Mielec i LEAR. To właśnie drużyny reprezentujące organizatorów stanęły ostatecznie na podium. W rozgrywkach udział wzięli jednak również przedstawiciele mieleckiej policji i straży pożarnej, prawnicy a także pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

Asystent Starosty

Monika Piątek

 

Sprawdź również

W środę rusza remont al. Kwiatkowskiego. Będą utrudnienia

Blisko centrum miasta ruszą prace związane z modernizacją al. Kwiatkowskiego. Pierwsze utrudnienia kierowcy napotkają w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *