Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Fotogaleria / Po wczorajszym koncercie Rzeszowiaków

Po wczorajszym koncercie Rzeszowiaków

Nasza „rzeszowiacka” rodzina jak zwykle dała kipiący energią, pełen blasku i koloru występ, zachwycając muzykalnością, pięknymi strojami, świetnym przygotowaniem i… kondycją. Na scenie zobaczyliśmy wszystko to, z czym występowali w tym roku. A ponieważ występ podsumowujący rok pracy zespołu był też koncertem świątecznym, musiał być i akcent bożonarodzeniowy, czyli kolęda i pastorałka zaśpiewana przez chór „Rzeszowiaków” i tercet zespołu „Kameleon” Jolanty Dudzik (zespół Domu Kultury SCK).

Dwie godziny spędzone 16 grudnia wraz z Zespołem Pieśń i Tańca „Rzeszowiacy” (zespół Domu Kultury SCK), publiczność oceniła wysoko, co i rusz oklaskując kolejne wykonania. Wraz z członkami ZPiT „Rzeszowiacy” wystąpili tancerze ze Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy”.

Wielkie brawa za wspaniały koncert dla chórzystów, tancerzy, muzyków orkiestry, choreografa Mariusza Bożka, chórmistrza Macieja Fijałkowskiego, kapelmistrza i dyrygenta Sławomira Stana oraz dla wszystkich, którzy pomogli w przygotowaniach.

Małgorzata Rojkowicz

Sprawdź również

Najlepsi z ortografii

Maja Falarz, Damian Kukulski, Norbert Sypek i Wiktoria Wyzga to zwycięzcy XIII Gminnego Konkursu Ortograficzny, …