Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Pobił mężczyznę, który udzielił mu schronienia

Pobił mężczyznę, który udzielił mu schronienia

04.09.2020. Dozór policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego to środki, które zastosował prokurator wobec 26-letniego mieszkańca gminy Tuszów Narodowy. Podejrzany pobił dotkliwie mężczyznę, który udzielił mu schronienia. Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzewany również o popełnienie innych przestępstw i wykroczeń.

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym ustalili, że do pobicia mężczyzny doszło pod koniec sierpnia na jednej z posesji w Maliniu. Zamieszkujący tam mężczyzna udzielił schronienia 26-letniemu mieszkańcowi pobliskiej miejscowość, kiedy ten nie miał gdzie przenocować. 26-letni mężczyzna na posesję gospodarza zaprosił kolegę z którym wspólnie spożywali alkohol. Następnego dnia wszczął awanturę z właścicielem posesji i dotkliwie go pobił, uderzając w głowę i kopiąc po całym ciele. Pokrzywdzonego zostawił leżącego na posesji i nadal spożywał ze znajomym alkohol. Pobitego mężczyznę znalazł syn, który przyjechał zaniepokojony tym, że nie ma z ojcem kontaktu. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia udzieliła pomocy pokrzywdzonemu, natomiast sprawca uciekł przed przyjazdem służb.

Kilka dni później policjanci zatrzymali sprawcę pobicia. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. W dniu zatrzymania policjanci przyjęli zawiadomienia o kolejnych wykroczeniach i przestępstwach popełnionych przez podejrzanego. Dodatkowo, 26-latek miał ukraść kluczyk z otwartego samochodu, pieniądze oraz alkohol ze sklepu na terenie gminy.

Podczas zatrzymania 26-letni mężczyzna był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało u badanego 3 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut pobicia. Podejrzany przyznał się do przestępstwa.

Na wniosek policjantów prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. W sprawie trwają dalsze czynności.

Inf. i fot.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/99621,Pobil-mezczyzne-ktory-udzielil-mu-schronienia.html

Sprawdź również

Policjanci ostrzegają przed wchodzeniem na niebezpieczny lód

W ciągu ostatnich dni temperatura powietrza znacznie spadła co sprzyjało wchodzeniu na lód i zachęciło …