Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Podczas interwencji domowej policjanci ujawnili nielegalną amunicję

Podczas interwencji domowej policjanci ujawnili nielegalną amunicję

08.05.2020. Policjanci ujawnili kilka sztuk ostrej amunicji, którą mieszkaniec Mielca posiadał nielegalnie. Amunicję ujawnili, gdy interweniowali wobec awanturującego się mężczyzny. Mielczanin w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Już usłyszał zarzut posiadania amunicji bez zezwolenia, został objęty policyjnym dozorem.

Policjanci interweniowali w związku z awanturą domową, w jednym z domów na terenie Mielca. Podczas wobec awanturującego się mężczyzny, policjanci ujawnili w jego odzieży nabój. Funkcjonariusze przeszukali dom, ujawniając kolejnych kilka sztuk ostrej amunicji, której posiadanie bez zezwolenia jest zabronione.

Właściciel posesji został zatrzymany. W chwili zatrzymania mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzut posiadania amunicji bez zezwolenia. Za to przestępstwo, polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Podczas przesłuchania mężczyzna tłumaczył ze amunicję dostał od kolegi. W sprawie prowadzone jest postępowanie. Na wniosek funkcjonariuszy prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Inf. i fot.: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/97883,Podczas-interwencji-domowej-policjanci-ujawnili-nielegalna-amunicje.html

Sprawdź również

Wypadek w Jamach – zginął 16-letni rowerzysta

24.05.2020. Mieleccy policjanci pracowali wczoraj wieczorem na miejscu wypadku, do jakiego doszło w Jamach, na …