Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Pododdziały będą się szkolić m.in. na mieleckim wiadukcie

Pododdziały będą się szkolić m.in. na mieleckim wiadukcie

W dniach 16-17 stycznia br. w Mielcu oraz Woli Mieleckiej odbędą się szkolenia rotacyjne pododdziałów 33 batalionu lekkiej piechoty z Dębicy.

Szkolenie potrwa od godziny 16:00 w sobotę, 16 stycznia do godziny 7:00 w niedzielę, 17 stycznia br. Pododdziały będą realizowały szkolenie w oparciu o teren zurbanizowany z wykorzystaniem terenu do ćwiczenia, przekraczanie ulic i innych miejsc będzie się odbywało z przestrzeganiem zasad ruchu drogowego. Na wiadukcie na al. Niepodległości zostaną umieszczone pozorowane ładunki wybuchowe, które po zakończeniu ćwiczenia zostaną usunięte (ładunki te nie stanowią zagrożenia wybuchowego).

Jak podkreślają organizatorzy szkolenia, będzie ono realizowane zgodnie z zachowaniem przepisów bhp i ppoż. Teren, po zakończeniu działań, ma zostać doprowadzony do stanu wyjściowego.

STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

Biuro Promocji i Informacji

Monika Skrzypek

Sprawdź również

Program Dni Mielca 2021

TERENY REKREACYJNE MOSiR: 28 SIERPNIA 2021 (SOBOTA) 17:00 VOID SPECTRUM 18:30 CHÓR ZPiT RZESZOWIACY STOWARZYSZENIE …