Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Podsumowanie działań „Boże Narodzenie 2015”

Podsumowanie działań „Boże Narodzenie 2015”

Mielec, 28-12-2015
 
 

Wzmożone kontrole drogowe oraz sprzyjające warunki atmosferyczne z pewnością przyczyniły się do tego, że minione Święta Bożego Narodzenia były bezpieczne. W czasie działań „Boże Narodzenie 2015” na terenie powiatu mieleckiego odnotowano 9 kolizji, nie doszło do żadnego wypadku.

W czasie kilkudniowych działań policyjnych „Boże Narodzenie 2015” głównym celem funkcjonariuszy było zadbanie o bezpieczeństwo mieszkańców, oraz tych, którzy w okresie świątecznym poruszali się po drogach naszego powiatu.

Policjanci pracowali na miejscu 9 kolizji. W czasie świąt nie doszło do wypadku drogowego.
Funkcjonariusze zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierujących, czterech rowerzystów i jednego kierującego samochodem. W Wigilię w Partynii policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 50-letniego kierującego, w którego organizmie badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu.

Tegoroczne Święta na terenie powiatu mieleckiego śmiało można uznać za bezpieczne. W ubiegłym roku policjanci interweniowali w związku z 12 kolizjami, także nie doszło do wypadku.

 

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań starszej kobiety

15.07.2020. Kilkudziesięciu policjantów oraz strażaków, a także mieszkańcy i myśliwi poszukiwali wczoraj w nocy 80-letniej …