Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Region / Ludzie i polityka / Podziękowanie za współpracę, podziękowania dla mieszkańców powiatu mieleckiego

Podziękowanie za współpracę, podziękowania dla mieszkańców powiatu mieleckiego

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Powiatu Mieleckiego,

Dobiegła końca kadencja Rady Powiatu Mieleckiego lat 2014-2018 w której miałem honor i przyjemność sprawować funkcję Starosty Powiatu Mieleckiego. Za te ostatnie 4 lata wszystkim serdecznie dziękuję, był to wspaniały czas pracy na rzecz mieszkańców Powiatu Mieleckiego, pracy intensywnej, niekiedy trudnej ale dającej najwięcej satysfakcji. W swojej pracy zawsze kierowałem się dobrem mieszkańców naszego powiatu, nie bałem się wyzwań i trudnych zadań, zawsze starałem się pomóc, załagodzić konflikt, wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Oddaje Powiat Mielecki w bardzo dobrym stanie finansowym oraz organizacyjnym.

Dzięki wsparciu mieszkańców, władz wojewódzkich i krajowych udało się wiele dobrego zrobić w naszym powiecie. Wierzę że pozytywne inicjatywy które zostały przez nas zaproponowane mieszkańcom będą kontynuowane, liczne zaplanowane w budżecie powiatu inwestycje realizowane i że dbałość o publiczny grosz będzie wartością nadrzędną w zarządzaniu finansami naszego powiatu przez nowe władze.

Państwa wsparcie, dobre słowa ale i uwagi były dla mnie zawsze największą wartością i naprawdę brałem je pod uwagę zarządzając naszym powiatem. Spotkania z Państwem w trakcie tej kadencji zarówno podczas wizyt w Starostwie Powiatowym jak i spontanicznych spotkań na ulicy, w sklepie czy podczas powiatowych wydarzeń na długo pozostaną w mojej pamięci i będę je tylko miło wspominał.

W imieniu naszego komitetu wyborczego, serdecznie dziękuję za zaufanie, za rekordowe poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości powiatu mieleckiego, otrzymaliśmy bowiem dokładnie 25 525 głosów w całym powiecie (o 6822 głosy więcej niż w rekordowym dotychczas roku 2014). Ja osobiście dziękuję mieszkańcom Gmin Gawłuszowice, Borowa, Czermin, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy którzy na mnie oddali swój głos, dzięki Wam udało mi się osiągnąć rekordowe w historii powiatu poparcie – aż 2738 głosów.

Oddajemy władzę nowo zawiązanej koalicji przed którą wiele wyzwań i zadań do zrealizowania. Jako Prawo i Sprawiedliwość będziemy aktywną i merytoryczną opozycją, będziemy wspierać dobre działania i negować te które szkodzą mieszkańcom.

Kończąc, jeszcze raz za te wszystkie lata współpracy z Państwem serdecznie i z całego serca DZIĘKUJĘ!

Z wyrazami szacunku,

Zbigniew Tymuła

Starosta Powiatu Mieleckiego

Kadencji 2014-2018

(artykuł opublikowany nieodpłatnie – www.promocja.mielec.pl)

Sprawdź również

II Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim [45 zdjęć]

Za nami II Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim. Mimo odwołania tegorocznej edycji Powitania Lata udało …