Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjanci czytają dzieciom

Policjanci czytają dzieciom

policja czytaMielec, środa, 01-06-2016

W ramach obchodów „Ogólnopolskiego Tygodnia czytania dzieciom”, policjant zachęcał najmłodszych do czytania książek. Do udziału w akcji mieleccy funkcjonariusze zostali zaproszeni przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mielcu.

Policjant Zespołu Profilaktyki Społecznej mieleckiej komendy oraz przedstawiciel Miejskiej Biblioteki Publicznej spotkali się wczoraj z dziećmi z Przedszkola nr 6 w Mielcu. Spotkanie odbyło się w ramach kampanii „Cala Polska czyta dzieciom” mającej na celu zachęcenie rodziców, wychowawców i innych dorosłych do codziennego, co najmniej 20 minutowego, czytania dzieciom.
Podczas spotkania policjant czytał dzieciom ich ulubione bajki. Wśród czytanych pozycji nie zabrakło także tych związanych z zawodem policjanta. Spotkanie było również okazją do przybliżenia dzieciom pracy policjanta, a także rozmowy z dziećmi na tematy związane z ich bezpieczeństwem.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

78. rocznica holocaustu, o Janie Ziobroniu – człowieku, który pamiętał – na radomyskim kirkucie wspomina Andrzej Ziobroń

19 lipca 1942 r. Niemcy dokonali masowej egzekucji ok. 500 Żydów, mieszkańców Radomyśla Wielkiego. Przez …