Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Profilaktyka / Policjanci na Targach Pracy Powiatu Mieleckiego 2019

Policjanci na Targach Pracy Powiatu Mieleckiego 2019

17.04.2019. Mieleccy policjanci wzięli udział w III edycji Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Funkcjonariusze na specjalnie zorganizowanym stoisku promowali służbę w Policji zachęcając uczestników do wstąpienia w szeregi formacji.

Komenda Powiatowa Policji w Mielcu została zaproszona do współpracy w ramach III edycji Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Stoisko, na którym można było zobaczyć między innymi sprzęt policyjny oraz różnorodne umundurowanie funkcjonariuszy Policji, cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników i odwiedzających wydarzenie.

Policyjne stoisko interesowało zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe, które pytały o proces rekrutacji do Policji. Mieleccy funkcjonariusze przy pomocy materiałów promujących służbę w Policji odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące zarówno procesu rekrutacji, jak i samej służby.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/91252,Policjanci-na-Targach-Pracy-Powiatu-Mieleckiego-2019.html

Sprawdź również

Zapuszkowane pole – melina pod chmurką w centrum Mielca

Od dłuższego już czasu na jakimś „polu niczyim” za osłonami dźwiękochłonnymi przy ul. Staszica niedaleko …