Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjanci poszukują mężczyzny, który wpadł do Wisły

Policjanci poszukują mężczyzny, który wpadł do Wisły

policja2Mielec, niedziela, 17-04-2016

Policjanci poszukują 40-letniego mężczyzny. który spadł z mostu do Wisły, w miejscowości Zaduszniki. Mężczyzna przebywał tam w towarzystwie innych osób. Prawdopodobnie pił wcześniej alkohol.  W działaniach poszukiwawczych policjantów wspierają strażacy.

Tuż przed godz. 16 dyżurny mieleckiej policji odebrał zgłoszenie o mężczyźnie, który wpadł do rzeki z mostu w Zadusznikach w gminie Padew Narodowa. Mężczyzna przebywał na moście z bratem i znajomymi. Jak ustalili policjanci, osoby te wcześniej spożywały alkohol.

Na rzece prowadzona jest akcja ratowniczo-poszukiwawcza, w której biorą udział również funkcjonariusze Straży Pożarnej. Policjanci przesłuchują świadków w celu ustalenia okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Zamek, zamek w Mielcu mamy! [wideo]

Kolejny film Muzealnego kącika dla najmłodszych. Video Pałacyk Oborskich zaprasza na drugi film serii animowano-dokumentalnej …