Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjanci zabezpieczyli narkotyki

Policjanci zabezpieczyli narkotyki

31.01.2019. Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym ustalili, że 20-letni mieszkaniec Piątkowca trudni się przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze podczas przeszukania ujawnili w mieszkaniu młodego mężczyzny marihuanę i ekstazy.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym ustalili, że młody mieszkaniec Piątkowca może posiadać i handlować narkotykami. Po uzyskaniu zgody miejscowego prokuratora przeszukali dom zajmowany przez podejrzewanego 20-latka. Podczas przeszukania policjanci ujawnili susz roślinny i ponad 40 tabletek przypominających ekstazy. Narkotester potwierdził, że zabezpieczone substancje to narkotyki.

Policjanci zatrzymali 20-latka. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. W sprawie prowadzone są dalsze czynności. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/89921,Policjanci-zabezpieczyli-narkotyki.html

Sprawdź również

Dożynki – Partynia, Gmina Radomyśl Wielki [korowód wideo i 52 zdjęcia]

18 VIII 2019 r.  w Partyni, Gmina Radomyśl Wielki odbyło się Gminne Święto Plonów. Prezentujemy …