Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjanci zapraszają na piknik strzelecki z okazji Dnia Dziecka

Policjanci zapraszają na piknik strzelecki z okazji Dnia Dziecka

Policjanci we współpracy z mieleckimi stowarzyszeniami organizują Dzień Dziecka na Strzelnicy LOK w Mielcu. Organizatorzy zapraszają dzieci i dorosłych zainteresowanych militariami i nie tylko na strzelnicę przy ulicy Partyzantów w Mielcu, 2 czerwca w godzinach od 10 do 14.

Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu, Klub Strzelectwa OGNIOMISTRZ, LOK w Mielcu, Mieleckie Stowarzyszenie o charakterze strzeleckim i kolekcjonerskim oraz klub ASG Mielec, zapraszają dzieci wraz z opiekunami na spotkanie z okazji Dnia Dziecka na strzelnicy przy ulicy Partyzantów w Mielcu.

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli zapoznać się z bronią strzelecką różnego rodzaju oraz będą mieli okazję obejrzeć pokaz grupy rekonstrukcyjnej klubu ASG Mielec, jak również zobaczyć wystawę statyczną grupy realizacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Policjanci w imieniu organizatorów zachęcają do udziału wszystkich zainteresowanych militariami i nie tylko.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/85195,Policjanci-zapraszaja-na-piknik-strzelecki-z-okazji-Dnia-Dziecka.html

Sprawdź również

Areszt za usiłowanie zabójstwa

23.05.2019.Trzy miesiące w areszcie spędzi 21-letni mieszkaniec Mielca, który ranił nożem w okolice klatki piersiowej …