Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjanci zatrzymali włamywacza

Policjanci zatrzymali włamywacza

28.11.2020. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kilku włamań na terenie miasta i gminy Mielec. 35-letni mężczyzna, włamywał się do sklepów i kradł alkohol, papierosy oraz pieniądze. Mężczyźnie postawiono na razie 3 zarzuty dotyczące włamań. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mieleccy policjanci prowadzili czynności w sprawie włamań do placówek handlowych w Mielcu, Chorzelowie i Złotnikach. Przeprowadzone przez funkcjonariusz ustalenia pozwoliły na wytypowanie włamywacza. Sprawcą okazał się 35-letni mieszkaniec gminy Mielec. Mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci ustalili, że 35-latek włamywał się do wybranych wcześniej sklepów w nocy. Wynosił z nich papierosy alkohol oraz gotówkę. Straty powstałe w wyniku trzech włamań oszacowano na kwotę bliską 15 tysięcy złotych. Dotychczas zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie 3 zarzuty przestępstw.

Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności, ponieważ sprawa na charakter rozwojowy. 35-latek może usłyszeć kolejne zarzuty.

Inf.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/101075,Policjanci-zatrzymali-wlamywacza.html

Sprawdź również

Kolejny dzień przygotowań PGE FKS Stali Mielec [WIDEO]

Czwarty dzień obozu przygotowawczego miał trochę lżejszy charakter, niż poprzednie trzy dni. Nie oznaczało to …