Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjantka po służbie pomogła kobiecie odzyskać portfel

Policjantka po służbie pomogła kobiecie odzyskać portfel

Policjantka w czasie wolnym od służby zauważyła leżący na parkingu pod restauracją portfel. Przekazała go funkcjonariuszom, którzy zwrócili zgubę właścicielce. W rozmowie z mundurowymi, mieszkanka powiatu mieleckiego wyraziła swoją wdzięczność za reakcję i postawę policjantki.

Kiedy w ubiegłym tygodniu, policjantka mieleckiej komendy szła ulicą Rzeczną w Mielcu zauważyła leżący na parkingu portfel. Funkcjonariuszka skontaktowała się z policjantami, którzy w tym czasie byli na służbie i przekazała im portfel. Dzięki dokumentom, które były w środku policjanci ustalili właścicielkę zguby i pojechali do jej miejsca zamieszkania.

Kobieta była bardzo zaskoczona wizytą policjantów, ponieważ nie miała świadomości, że podczas spaceru z psem zgubiła portfel w którym były pieniądze, karty płatnicze oraz dokumenty.

Mieszkanka powiatu mieleckiego w rozmowie z policjantami wyraziła swoją wdzięczność za reakcję policjantki, dzięki której mogła odzyskać portfel.

Inf. i fot.: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/97808,Policjantka-po-sluzbie-pomogla-kobiecie-odzyskac-portfel.html

Sprawdź również

badania w mieleckim Domu Pomocy Społecznej zakończone

Zakończyło się pobieranie próbek do testów na obecność koronawirusa COVID19 w mieleckim Domu Pomocy Społecznej. …