Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Polska zaczyna się tutaj... Władysław Kosiniak-Kamysz w Mielcu - 7 czerwca 2020 r.

Polska zaczyna się tutaj... Władysław Kosiniak-Kamysz w Mielcu - 7 czerwca 2020 r.

Opublikowany przez Promocja Mielec Niedziela, 7 czerwca 2020
Strona główna / Region / Ludzie i polityka / Polska zaczyna się tutaj… Władysław Kosiniak-Kamysz w Mielcu

Polska zaczyna się tutaj… Władysław Kosiniak-Kamysz w Mielcu

7 czerwca 2020 r. w Mielcu i na ziemi mieleckiej, w ramach kampanii wyborczej na prezydenta RP, przebywał prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz. W trakcie tej wizyty m.in. na Cmentarzu Komunalnym w Mielcu złożył kwiaty na grobie zmarłego w katastrofie smoleńskiej posła na Sejm RP Leszka Deptuły, a na mieleckim Rynku odbył konferencję prasową. Podczas swojego krótkiego wystąpienia mówił m.in. o konieczności zachowania szczególnych środków ostrożności w związku z pandemią koronawirusa, zwłaszcza że wczoraj odnotowano bardzo wiele zachorowań. Do zwalczenia epidemii potrzebna jest współpraca rządu, samorządów i obywateli i Władysław Kosiniak-Kamysz jest na taką współprace cały czas gotowy. Prezes PSL-u odniósł się także do wykorzystywania w kampanii przez niektórych kandydatów odniesień do postaci i słów Ojca Świętego Jana Pawła II. Stwierdził, że nadużywanie tego jest niedopuszczalne. Ten fragment wypowiedzi jest w załączonym nagraniu wideo. Kandydat ludowców na prezydenta RP, stwierdził także, że Polska zaczyna się tutaj, w Mielcu i w innych miejscowościach, dlatego tak ważna jest współpraca, a nie waśnie, a nie wzajemne wyniszczanie, jak to czynią główne partie polityczne.

Prezes Kosiniak-Kamysz udał się z Mielca do innych miejscowości powiatu mieleckiego, m.in. miał złożyć hołd przed pomnikiem chłopskim w gminie Czermin, odwiedzić Dulczę Wielką i Radomyśl Wielki.

Inf. fot. i wideo: Włodzimierz Gąsiewski

Sprawdź również

Lipa malowana

Znamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Lipa św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej Drzewem Europy …