Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Powiatowe Powitanie Lata już w sobotę!

Powiatowe Powitanie Lata już w sobotę!

LemON, Natalia Szroeder oraz Piękni i Młodzi na scenie, darmowe loty balonem, wesołe miasteczko i atrakcje z okazji Dnia Ojca – to wszystko czekać będzie na Was na Powiatowym Powitaniu Lata.

Powiatowe Powitanie Lata rozpocznie się w sobotę, 23 czerwca o godz. 16.:00, na mieleckich bulwarach. Na początek zaserwujemy mieszkańcom szereg sportowych atrakcji – od meczu pokoleń dla ojców i dzieci aż po koordynowane przez trenerów zawody na siłowni zewnętrznej. Konkurencje będą nagradzane nagrodami i gadżetami – warto więc wziąć w nich udział! Szczegóły dotyczące zgłoszeń: https://powiat-mielecki.pl/aktualnosci/powitanie-lata-na-sportowo-zglos-swoj-udzial-w-konkurencjach-256.html.

W godzinach od 19:00 do 22:00 każdy zainteresowany będzie mógł wzbić się w przestworza i przez około dwie minuty przyjrzeć imprezie z zupełnie innej perspektywy. Wszystko za sprawą darmowych lotów balonem na uwięzi, na które zaprasza Powiat Mielecki oraz Galeria Navigator, honorowy partner „Powitania Lata”.

Powiatowy początek lata – jak co roku – będzie również gratką dla fanów muzyki. Talentami jako pierwsi, już około godz. 16:15, pochwalą się członkowie grupy Kameleon działającej przy Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Następnie scenę zajmie Liverpool, który zaserwuje mielczanom największe przeboje beatlesów i Czerwonych Gitar – to wszystko już od godz. 17:45. O 19:00 na scenie zagrają Piękni i Młodzi, o 20:30 Natalia Szroeder, a o 22:00 LemON.

Co jeszcze czekać będzie na mieszkańców powiatu mieleckiego? Dobre przekąski, wesołe miasteczko oraz słoneczna ścianka, na tle której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z imprezy. Najciekawsze z nich, które prześlecie do Powiatu Mieleckiego za pośrednictwem Facebooka lub e-maila, nagrodzimy letnimi gadżetami.

Imprezę prowadzi Anna Marut – „Wodzirej Roku 2017” oraz „Zwyciężczyni „Nagrody Publiczności” w Wodzirejskim Pucharze Polski 2017.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu mieleckiego i okolic do wspólnego przywitania wakacji. Liczymy na Waszą liczną obecność i dobrą, wspólną zabawę – zaznacza starosta Zbigniew Tymuła.

Patronat medialny nad imprezą objęli: portal hej.mielec.pl, Tygodnik Regionalny Korso, Radio Leliwa, Gazeta Codzienna Nowiny, portal nowiny24.pl, Wieści Regionalne, portal czyliwiesz.pl, portal mieleckieecha.pl, portal promocja.mielec.pl oraz portal Koncertowy Tarnów i okolice.

STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

 Biuro Promocji i Informacji

  Monika Piątek

Sprawdź również

VII sesja Rady Powiatu Mieleckiego w dniu 14 czerwca

Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o …