Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Region / Gospodarka i ekonomia / Prawie dwa kilometry chodników

Prawie dwa kilometry chodników

W Janowcu, Partyni, Pniu i Radomyślu Wielkim gmina wybudowała nowe chodniki o łącznej długości prawie dwóch kilometrów. Kosztowały one samorząd blisko 600 tysięcy złotych.

 

W Janowcu powstał chodnik o długości 220 metrów oraz parking na wprost kościoła. Koszt tej inwestycji to 107 tysięcy złotych. W Partyni za 117 tys. zł wybudowany został chodnik o długości 480 metrów, a w Pniu za 153 tys. zł  przybyło 430 m chodnika trasy dla pieszych.

W Radomyślu Wielkim chodniki wybudowano przy ulicach: Leśnej, Sobieskiego i Lonczaka. 240 m ciągu dla pieszych przy ul. Leśnej kosztowało gminę 81 tys. zł, a przy ul. Sobieskiego i Lonczaka chodnik o łącznej długości 480 m wybudowano za 141 tys. zł.

Kolejnym zakończonym już zadaniem był remont rowu przy drodze gminnej w Partyni – Schabowcu na długości 600 metrów. Było to przedsięwzięcie realizowane z funduszu usuwania klęsk żywiołowych. Roboty kosztowały 105 tys. zł.

ar

Sprawdź również

ZNAMY WYNIKI GŁOSOWANIA W MIELECKIM BUDŻECIE OBYWATELSKIM 2021

14 października 2020 r. Zakończył się pracochłonny proces liczenia głosów oddanych przez mieszkańców Mielca w …