Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Fotogaleria / R O Z T A Ń C Z O N Y C M O L A S

R O Z T A Ń C Z O N Y C M O L A S

W  niedzielę ( 12.11.2017 r. )  w Cmolasie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o nagrodę Wójta Gminy Cmolas. Jest to już piąta impreza tego rodzaju.  Organizatorem był Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie i Szkoła Tańca „ Elida” z Mielca. Turniej odbył się w trzech blokach wiekowych :  w bloku l  –  klasy taneczne: H, G, F, E, D ( dzieci najmłodsze i nieco starsze ),  w bloku ll  –  dzieci od 10 do 13 lat, młodzież 14 i 15 lat ( klasy taneczne: G, F, E, D, C ), w bloku lll  –  młodzież i dorośli ( klasy taneczne: F, E, D, C, B, ).  W każdym bloku brało udział po kilkadziesiąt par o różnych klasach  tanecznych. W tym roku była chyba rekordowa ilość zawodników, na przykład w bloku ll  brało udział 100 par.  Brali w nim udział uczestnicy niemal z całej Polski, w tym zawodnicy z Mielca i Chorzelowa.  Poziom turnieju był bardzo wysoki i wyrównany.  Trudno było ocenić, która para tańczy lepiej  –  wszyscy tańczyli precyzyjnie. Jednakże wielu z nich wyróżniono, wręczając im puchary, medale, dyplomy, oraz upominki.

Na uwagę zasługuje piękna i bardzo obszerna hala sportowa, z dużą ilością miejsc siedzących na piętrowych trybunach. Nic więc dziwnego, że imprezy tak wielkiej rangi tu się odbywają. Uważam, że w każdej Gminie powinna się znajdować taka hala, gdyż można z niej korzystać o każdej porze dnia i o każdej porze roku.

Można pozazdrościć mieszkańcom Cmolasu takiego obiektu, a organizatorom należy pogratulować pięknie zorganizowanej i idealnie przeprowadzonej imprezy. Mam nadzieję, że także przyszłym roku będziemy przezywać tego rodzaju ucztę kulturalną.

Kazimierz Tarapata  (z Tuszowa Narodowego)

Sprawdź również

Spotkanie sieci nauczycieli bibliotekarzy Mielca i powiatu mieleckiego

14 marca 201 8 roku w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie – Filia w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *