Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Radomyska korespondencja z Pałacem Buckingham

Radomyska korespondencja z Pałacem Buckingham

Wymiana listów pomiędzy uczniami Szkoły Podstawowej im. gen. Władysława Sikorskiego w Radomyślu Wielkim, a brytyjską rodziną królewską trwa w najlepsze.

Tym razem młodzi radomyślanie napisali listy do królowej Elżbiety II i księcia Filipa i złożyli im najserdeczniejsze życzenia z okazji 71. rocznicy ślubu. Królowa poprzez swoją damę dworu serdecznie podziękowała za listy, w których uczniowie napisali o sobie i swoich zainteresowaniach. Elżbieta II podkreśliła, że jest jej bardzo miło, że uczniowie lubią uczyć się języka angielskiego. Otrzymana odpowiedź z Pałacu Buckingham zachęciła dzieci do napisania życzeń i wykonanie kartek z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia do księcia Karola i księżnej Kamili.

– Cieszymy się, że na nasze listy i kartki otrzymujemy odpowiedzi od członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiemy, że warto uczyć się języków obcych, a korespondencja z Pałacem Buckingham mobilizuje do poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie języka angielskiego – przekazują nauczycielki Barbara Żala i Małgorzata Chmura.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

 

Sprawdź również

19-latek odpowie za narkotyki

Data publikacji 06.12.2018 19-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Młody mężczyzna został zatrzymany, usłyszał już zarzuty. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *