Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Regulamin wysyłania informacji

Regulamin wysyłania informacji

Regulamin przesyłania informacji do strony internetowej Agencji Wydawniczej „Promocja” (AWP) www.promocja.mielec.pl

1. Aby przesyłać, informację, zdjęcie, audio, wideo, należy wypełnić rubryki podane w formularzu. Dane osobowe podane w formularzu są tylko do wiadomości redakcji strony www.promocja.mielec.pl

2. Przesyłane informacje nie mogą naruszać przepisów prawa, norm obyczajowych i moralnych dóbr osobistych i praw innych osób oraz nawoływać do dyskryminacji rasowej, etnicznej, ze względu na płeć, wyznanie itp.).

3. Informacja, zdjęcie nagranie audio, wideo lub ogłoszenie może być podpisywana nickiem-pseudonimem podanym w formularzu.

4. Osoba przesyłająca informację udziela Agencji Wydawniczej ,,Promocja” bezpłatnego prawa do rozpowszechniania przesłanych informacji tekstowych i treści multimedialnych (zdjęcia, nagrania audio, wideo) i za pośrednictwem strony internetowej AWP oraz w innych mediach wydawanych przez AWP z zachowaniem autorskich praw osobowych.

5. Agencja Wydawnicza ,,Promocja” może pozostawić informację bez reakcji, odpowiedzi i publikacji bez podania przyczyn.

6. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, jak również w celu przekazywania informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926)