Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bez kategorii / Rosną mury sali gimnastycznej przy Zespole Szkół im. prof. Groszkowskiego

Rosną mury sali gimnastycznej przy Zespole Szkół im. prof. Groszkowskiego

Jeszcze w tym roku uczniowie mieleckiego „Elektryka” cieszyć się będą mogli z nowej sali gimnastycznej. Prace budowlane, jak mówi starosta Zbigniew Tymuła, przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Realizacja zadania, zgodnie ze sporządzoną specyfikacją zamówienia, obejmie rozbiórkę budynku starej kotłowni, przebudowę i remont istniejącej sali gimnastycznej oraz kompleksową budowę nowej. Wykonawca zajmie się więc nie tylko wylaniem fundamentów i postawieniem murów tego obiektu, ale również wykonaniem niezbędnych instalacji czy wreszcie – kwestiami wykończeniowymi: posadzkami i podłogami, stolarką okienną i drzwiową, elewacjami oraz wyposażeniem sali. – Inwestycja ma zostać oddana do użytku w październiku tego roku. Póki co, prace przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem – mówi Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

To jednak nie koniec zmian. Do końca sierpnia br. obiekty Zespołu Szkół im. prof. Groszkowskiego doczekają się też nowego ogrodzenia – wykonanego z cegły klinkierowej oraz prętowych przęseł. Odtworzone zostaną również przebiegające przy bramach i furtkach chodniki.

Realizacją obydwu zadań zajmuje się Firma Budowlana LISBUD Sp.z o.o., która złożyła najkorzystniejszą ofertę ze wszystkich ośmiu startujących w przetargu podmiotów. Rozbudowę i przebudowę sali gimnastycznej, współfinansowanej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, wyceniła na kwotę 2 482 223, 20 zł; zburzenie starego i postawienie nowego ogrodzenia zaś – na 154 874,77 zł.

Asystent Starosty

Monika Piątek

Sprawdź również

Stanisław Lonczak – Starostą, Marek Paprocki – Przewodniczącym Rady Powiatu Mieleckiego

19 listopada 2018 r. r. od południa do późnego wieczoru trwała I I sesja rady …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *