Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Ruszyły zapisy na 2. Bieg Niepodległości w Mielcu!

Ruszyły zapisy na 2. Bieg Niepodległości w Mielcu!

Zapraszamy do aktywnego świętowania 11 listopada. Z tej okazji po raz drugi w Mielcu odbędzie Bieg Niepodległości. Patronat honorowy nad biegiem objęli Prezydent Miasta Mielec Jacek Wiśniewski oraz Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

Organizatorami wydarzenia są Studio Wizualne Damian Gąsiewski,  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Mielec.

Sympatyków biegania i kibiców zapraszamy 11 listopada br. na mieleckie Bulwary. Start biegu zaplanowano na godz. 14:00, a trasa biegu będzie liczyć 10 km. Dla uczestników przygotowane zostaną atrakcyjne pakiety startowe, flagi i okolicznościowa oprawa. Na mecie każdy, kto ukończy bieg, otrzyma wyjątkowy medal, przygotowany specjalnie na tą okazję. Limit uczestników 150 osób.

Warto wpisać to wydarzenie do swojego kalendarza biegowego i razem z nami, w ten wyjątkowy sposób, uczcić doniosłą rocznicę.

 

Zapisy i regulamin:

http://www.studiowizualne.com/

 

Sprawdź również

Dom Kultury SCK zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet. 8 marca dla mielczanek zagra Big Mielec Band pod wodzą Waldemara Ozgi

Z dedykacją dla kobiet Waldemar Ozga starannie dobrał repertuar koncertu. Postawił na lubiane i zawsze …