Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / Stal Mielec już po pierwszych treningach na zgrupowaniu w Turcji! (wideo)

Stal Mielec już po pierwszych treningach na zgrupowaniu w Turcji! (wideo)

– Możemy się tylko cieszyć, że mamy możliwość trenowania w tak fantastycznych warunkach – mówi po pierwszym dniu obozu przygotowawczego Krystian Getinger.

Poniedziałek był pierwszym dniem obozu przygotowawczego, który piłkarze PGE FKS Stali Mielec spędzają w miejscowości Kargıcak w Turcji. Wychowanek naszego zespołu melduje, że drużyna pracuje bardzo ciężko.

– Myślę, że pierwszy dzień obozu można ocenić bardzo pozytywnie – powiedział nam Krystian Getinger. – Odbyliśmy dzisiaj dwie jednostki treningowe. Mieliśmy dużo ćwiczeń z piłką, również było sporo taktyki – dodaje.

Doświadczony obrońca podkreśla, że warunki na miejscu są bardzo dobre. – Możemy się tylko cieszyć, że mamy możliwość trenowania w tak fantastycznych warunkach. Mamy tutaj nawierzchnię naturalną, na której obecnie w Polsce nie moglibyśmy trenować.

– Musimy ten okres przygotowawczy wykorzystać maksymalnie – podkreśla. – Mamy dwanaście dni, by przygotować się jak najlepiej. Zrobimy wszystko, żeby właśnie tak było – kończy Krystian Getinger.

Nasza drużyna na obozie w Turcji spędzi łącznie 12 dni.

TV Stal: Rozpoczynamy przygotowania #stal_na_obozie #2 – YouTube

info. PGE FKS Stal Mielec

Sprawdź również

Program Dni Mielca 2021

TERENY REKREACYJNE MOSiR: 28 SIERPNIA 2021 (SOBOTA) 17:00 VOID SPECTRUM 18:30 CHÓR ZPiT RZESZOWIACY STOWARZYSZENIE …