Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Stal Mielec obroniła się przed spadkiem!

Stal Mielec obroniła się przed spadkiem!

Stal Mielec pokonała w ostatnim meczu przed własną publicznością Pelikan Łowicz 2:1 i dzięki innym wynikom tej kolejki jest pewna utrzymania w II lidze.

1 czerwca na stadionie miejskim w Mielcu odbył się mecz przed ostatniej kolejki II ligi wschodniej. Rywalem mielczan był zdegradowany już do niższej ligi Pelikan Łowicz. Stal od początku meczu  przejęła inicjatywę, ale to goście w 9. minucie objęli prowadzenie. Na szczęście już minutę później do wyrównania doprowadził Damian Skiba. W pierwszej połowie wynik już nie uległ zmianie. Przerwa to czas na konkursy i zabawy przygotowane dla najmłodszych kibiców, klub zadbał o prezenty dla dzieci, autografy i lody, które były rozdawany przez cały mecz.  Druga połowa to ciągłe ataki gospodarzy, decydującą bramkę w 60. minucie zdobył Krystian Getinger. Wynik meczu nie uległ zmianie, a dzięki innym wynikom Stal Mielec mogła po meczu długo cieszyć się z utrzymania w II lidze. Gratulujemy.

FKS Stal Mielec – KS Pelikan Łowicz 2:1 (1:1)

0:1 Koman (9 min.)
1:1 Skiba (10 min.)
2:1 Getinger (60 min.)

Stal: Daniel Wojciech – Podstolak Mateusz, Duda Sebastian, Kościelny Kamil (k), Getinger Krystian, Buczyński Damian (90 min. Papka Bartosz), Głaz Sebastian (75 min. Załucki Mateusz), Skiba Damian (80 min. Skiba Damian), Żubrowski Jakub, Radulj Kamil, Łętocha Sebastian (68 min. Gawęcki Piotr)

Pelikan: Olszewski Adrian – Kowalczyk Konrad, Dremliuk Mykola, Brodecki Krzysztof, Derbich Łukasz, Wyszogrodzki Maciej (84 min. Kosiorek Damian), Bończak Daniel (Pomianowski Patryk), Koman Piotr, Solecki Mariusz, Adamczyk Michał (k), Bojańczyk Patryk (88 min. Nowak Damian)

Sędziował: Andrzej Chudy (sędzia główny), Leszek Lewandowski i Marcin Kasprzyk (sędziowie asystenci) oraz Marek Serwaczek (sędzia techniczny) – wszyscy Śląski ZPN

Żółte kartki: Duda, Żubrowski, Łętocha

Widzów: 5000

Tekst zdjęcia i wideo: Damian Gąsiewski

stal lowicz

Sprawdź również

Potrącenie 69-letniej rowerzystki w Mielcu

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Mielcu. W wyniku potrącenia przez …