Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Audio Video / Stalowcy wracają do treningów, jest plan na zimę

Stalowcy wracają do treningów, jest plan na zimę

Po krótkich urlopach, 4 grudnia do zajęć powrócą piłkarze FKS Stal Mielec. Przy Solskiego 1 czeka ich cykl treningów jeszcze przed świąteczną przerwą. Znany jest plan Stali na zimowe przygotowania.

Po 19. kolejkach piłkarskiej Nice 1 Ligi Stal Mielec plasuje się na miejscu 5., do pozycji dającej awans do ekstraklasy traci zaledwie 3 punkty. Po ostatnim meczu ligowym 25 listopada Biało-Niebiescy wyjechali na urlopy, które zakończą się 4 grudnia.

– Od 4 grudnia rozpoczynamy pracę, trenujemy dwa razy dziennie, później indywidualne rozpiski, święta, czas z rodziną i wracamy do zajęć 8 stycznia. Mam nadzieję, że optymalnie przygotowani, z chłodną głową – mówi trener Stali Zbigniew Smółka.

Plan przygotowań FKS Stal Mielec – zima 2018:

Miejscem przygotowań będzie baza Stadionu Miejskiego przy Solskiego 1, w tym nowo powstałe boisko ze sztuczną trawą i oświetleniem oraz przyjazny Klubowi Joy Fitness Club.

Od 16 grudnia rozpocznie się przerwa świąteczna, która potrwa blisko 3 tygodnie. W tym czasie piłkarze trenować będą indywidualnie.

Na 8 stycznia zaplanowano pierwszy trening w nowym 2018 roku.

20 stycznia – pierwszy mecz kontrolny z ekstraklasową Cracovią w Krakowie.

27 stycznia – drugi mecz kontrolny, rywal poszukiwany ze względu na rezygnację z terminu jednej z ekstraklasowych drużyn.

3 lutego – TURNIEJdawnychMISTRZÓW Mielec 2018 z udziałem:
Pogoń Lwów (Mistrz Polski 1922, 1923, 1925, 1926)
Stal Rzeszów (Puchar Polski 1975)
Szombierki Bytom (Mistrz Polski 1980)
Stal Mielec (Mistrz Polski 1973, 1976)
od godz.12.00 do 17.00 na nowo powstałym boisku ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem Stadionu Miejskiego przy Solskiego 1.

Od 5 do 16 lutego – zgrupowanie w tureckim Goldcity Sport Complex. Tamże 3 mecze (8, 11, 14 lutego), rywale w trakcie kontraktowania.

24 lutego – zakończenie przygotowań wyjazdem w słowackie Tatry na mecz z FK Poprad.

3 marca – inauguracja rundy wiosennej z Olimpią w Grudziądzu.

 

FKS Stal MIelec

Sprawdź również

„Droga do Łopienki” i „Akatyst Łopieński” w miesięczniku „Nasz Dom Rzeszów”

W kwietniowym numerze nr 4(186) z 2021 r. Miesięcznika Społeczno-Kulturalnego „Nasz Dom Rzeszów” ukazała się …