Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Starostowie złożyli życzenia pracownikom socjalnym

Starostowie złożyli życzenia pracownikom socjalnym

Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak i Wicestarosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Bryła wzięli udział w obchodach Dnia Pracownika Socjalnego.

Spotkanie obfitowało w podziękowania za otwarte serca pracowników socjalnych, ich zaangażowanie i wyjątkową empatię, dzięki której są w stanie pomagać najbardziej potrzebującym. – Wykonujecie pracę wymagającą wytrwałości i cierpliwości. W imieniu własnym, jak i Zarządu Powiatu Mieleckiego serdecznie życzę Wam, by praca, którą wykonujecie, zawsze była doceniana i spotykała się z uznaniem ludzi, którym niesiecie pomoc – zwrócił się do zebranych na spotkaniu starosta Stanisław Lonczak. Słowa uznania dla pracowników socjalnych przekazał też wicestarosta Andrzej Bryła. W ramach symbolicznego podziękowania starostowie przekazali na ręce Beaty Kardyś, dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, list gratulacyjny oraz bukiet kwiatów.

Nie brakło też licznych życzeń: zdrowia, satysfakcji z podejmowanego trudu oraz powodzenia w kolejnych latach działalności.

STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

 Biuro Promocji i Informacji

Monika Skrzypek

Sprawdź również

Wykonać kolejny krok

Runda spadkowa PGNiG Superligi wystartowała na dobre, a jej napięty terminarz będzie nie lada utrudnieniem …