Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Sukces siatkarzy

Sukces siatkarzy

Siatkarze plażowi Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim zajęli drugie miejsce w turnieju siatkówki plażowej w ramach licealiady szkół powiatu mieleckiego.

Zawody odbyły się 7 czerwca na terenach MOSiR-u w Mielcu. Radomyską szkołę reprezentowali: Igor Tyrpa, Łukasz Kmieć, Kamil Kilian i Mateusz Ryczek. Do turnieju przygotował ich Dariusz Wolak.

– Drugie miejsce cieszy tym bardziej, iż nasi chłopcy w pokonanym polu pozostawili teoretycznie silniejsze ekipy mieleckich szkół. Dwa dni wcześniej tytuł wicemistrzyń powiatu wywalczyły piłkarki. Sukcesy naszych uczniów dowodzą tego, że nie zawsze piękna hala sportowa, najnowszy sprzęt i wszelkie inne udogodnienia są gwarancją sukcesu. Zespół Szkół może wielu z tych rzeczy nie ma. Ma jednak uczniów, którzy przy odrobinie pomocy potrafią pokazać swoją pasję, talent i chęć osiągnięcia sukcesu – przekazują nauczyciele z radomyskiego Zespołu Szkół.

Wyniki:

VLO – ZS Radomyśl 2-0 (12,11)

ZS Radomyśl – ZS Groszk. 2-1 (12,-14,12)

ZS Radomyśl – ZST 2-0 (12,6)

VLO – ZS Groszk. 2-1 (-11,13,10)

VLO – ZST 2-1 (13,-12,9)

ZS Groszk. – ZST 2-0 (12,17)

Tabela końcowa

  1. V LO Mielec
  2. ZS Radomyśl Wielki
  3. ZS im. Groszkowskiego
  4. ZST Mielec

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

Spotkanie sieci nauczycieli bibliotekarzy Mielca i powiatu mieleckiego

14 marca 201 8 roku w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie – Filia w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *