Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Świadkowie zatrzymali sprawcę uszkodzenia 12 aut

Świadkowie zatrzymali sprawcę uszkodzenia 12 aut

Poniedziałek, 06-10-2014
Mielec
 
 

Policjanci postawili zarzut zniszczenia dwunastu pojazdów 59-letniemu mężczyźnie, który metalowymi kleszczami uszkodził auta stojące na przyblokowym parkingu. Awanturnika ujęli świadkowie, którzy trzymali mężczyznę do przyjazdu Policji. Straty przewyższają kwotę 12 tysięcy złotych.

W ubiegłą środę wieczorem policjanci interweniowali na ulicy Asnyka, gdzie awanturujący się mężczyzna zniszczył 12 pojazdów. Mężczyznę przed przyjazdem patrolu Policji ujęli świadkowie, którzy zrelacjonowali funkcjonariuszom przebieg zdarzenia. Na miejscu interwencji policjanci ustalili, że 59-letni mężczyzna pod znacznym wpływem alkoholu metalowymi kleszczami porysował i uszkodził kilkanaście samochodów na przyblokowym parkingu. Policjanci ustalili pokrzywdzonych i wykonali oględziny zniszczonych aut.

59-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. W piątek funkcjonariusze postawili mu zarzut zniszczenia pojazdów o wartości przekraczającej 12 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Podczas przesłuchania tłumaczył, że uszkodził auta ponieważ zdenerwował się, że nie ma gdzie parkować swojego samochodu.

 

 

Więcej informacji na stronie: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Pobił mężczyznę, który udzielił mu schronienia

04.09.2020. Dozór policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego to środki, które zastosował prokurator wobec …