Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Świąteczne anioły

Świąteczne anioły

Ponad 130 uczniów z ośmiu szkół wzięło udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „Mój choinkowy anioł” zorganizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim.

Dziś (13.12.) poznaliśmy wyniki konkursu. Jury w składzie: Małgorzata Weryńska-Sorochman (przewodnicząca), Małgorzata Rzegocka i Anna Kalita postanowiło przyznać ponad 50 nagród i wyróżnień. Oto wyniki:

Kat.  I (klasy 1, 2, 3)                                                                                                                        1. miejsce

Adrian Bajor (ZSP w Janowcu), Filip Frankowicz, Karol Cetnar, Karol Para                         Filip Kużdżał, Emilia Jołda, Anita Krzyżowska (SP w Radomyślu Wielkim),                                                 Anna Smagacz, Maksymilian Mróz (ZSP w Żarówce),

  1. miejsce

Milena Czechura (ZSP w Dąbiu), Dawid Dubiel, Zuzanna Dubiel, Marcelina Łaz (ZSP w  Podborzu), Alicja Jaremcio (SP w Radomyślu Wielkim), Agata Grzech (ZSP w Żarówce),

  1. miejsce

Jan Grzech (NSP w Dulczy Małej), Dominik Wolanin (SP w Radomyślu Wielkim)

Wyróżnienia:

Zuzanna Mydlarz, Klaudia Socha, Oliwia Socha (ZSP w Dąbiu), Karolina Ziobroń (ZSP w Partyni), Wiktoria Dereń (ZSP w  Podborzu), Lena Pawełczak, Szymon Marczyk, Maksymilian Wąż, Maja Tendaj, Wiktoria Tendaj, Pola Osora (SP w Radomyślu Wielkim), Zofia Finor (ZSP w Żarówce)

Kat. II (klasy 4, 5, 6)

  1. miejsce

Kamila Idzik (ZSP w Podborzu), Przemysław Dragan, Antoni Pleban, Nikodem Krzyżowski (SP w Radomyślu Wielkim), Zofia Kuzara (SP w Zdziarcu), Roksana Moskalczyk, Nikodem Mróz (ZSP w Żarówce),

  1. miejsce

Martyna Machnik (ZSP w Partyni), Marlena Dragan, Lena Osora (SP w Radomyślu Wielkim)

  1. miejsce

Amelia Litwin (ZSP w Dąbiu), Gabriela Bogota (ZSP w Podborzu), Antoni Marczyk (SP w Radomyślu Wielkim), Justyna Cichoń, Filip Madura  (ZSP w Żarówce)

Wyróżnienie

Szymon Chmiel, Magdalena Mydlarz (ZSP w Dąbiu), Julia Dubiel (ZSP w Partyni), Natalia Powrożnik (SP w Zdziarcu), Julita Dobosz, Martyna Jachym (ZSP w Żarówce)

Kat. III (klasy 7, 8)

  1. miejsce Oliwia Kilian (ZSP w Podborzu)

3. miejsce Jakub Madura (ZSP w Żarówce)

Krzysztof Babiarz

Sprawdź również

„Ekstremalny Plac Zabaw” w Mielcu po raz kolejny [101 zdjęć]

3 lipca 2020 r. Miasto Mielec, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu Studio Wizualne …