Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / Towarzysko z Azotami Puławy

Towarzysko z Azotami Puławy

Po środowej grze kontrolnej z SPR-em Tarnów podopieczni Dawida Nilssona nie mają czasu na odpoczynek, gdyż już dziś na własnym parkiecie podejmą kolejnego rywala, a będą nim Azoty Puławy.

Zespół z województwa lubelskiego w poprzedniego sezonu PGNiG Superligi z pewnością nie może zaliczyć do udanych, gdyż medal, który co roku jest celem puławian przeszedł im obok przysłowiowego nosa, nie ma się więc co dziwić, że w drużynie do której wrócił po wypożyczeniu w Mielcu Bartosz Kowalczyk pojawiło się wiele nowych twarzy.

Najistotniejsza zmiana zaszła na ławce trenerskiej, gdyż Bartosza Jureckiego zastąpił Michał Skórski, a zespół postanowili wzmocnić min. Jakub Moryń, Dawid Dawydzik, Antoni Łangowski, czy wracający do Polski Michał Szyba i Rafał Przybylski.

Dla Azotów będzie to pierwszy sparing przed nowym sezonem, zaś mielczanie inaugurację mają już za sobą, a w pierwszym meczu podczas okresu przygotowawczego zremisowali z beniaminkiem z Tarnowa 25:25.

Piątkowe spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00. Serdecznie zapraszamy, wstęp jest bezpłatny.

SPR Stal Mielec – Azoty Puławy 26.07.2019, godz. 18:00, Hala sportowa przy ulicy Grunwaldzkiej 7

Norbert Rzeszut

Sprawdź również

Wystawa poplenerowa na finiszu

Galeria ESCEK w Domu Kultury SCK znów jest czynna i zaprasza mielczan do obejrzenia ekspozycji …