Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Tragiczny wypadek przy ulicy Wolności w Mielcu

Tragiczny wypadek przy ulicy Wolności w Mielcu

09.09.2019. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku do którego doszło w piątek kilka minut po godz. 23. Na drodze wojewódzkiej nr 875, relacji Mielec – Kolbuszowa, zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Pomimo podjętej akcji ratunkowej, życia jednego z kierujących nie udało się uratować.

Tuż po godzinie 23, na ulicy Wolności w Mielcu, na drodze wojewódzkiej nr 875, doszło do zderzenia fiata bravo z alfą romeo.

Kierujący fiatem 26-letni mieszkaniec gminy Cmolas pomimo reanimacji zmarł na miejscu wypadku. Kierujący alfą z obrażeniami trafił do mieleckiego szpitala. Policjanci pobrali krew na zawartość alkoholu i substancji odurzających od obu kierujących. Badanie trzeźwości wykazało, że kierowca alfy był trzeźwy.

Okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie. Funkcjonariusze wykonali dokumentację fotograficzną i oględziny, które będą podstawą do sporządzenia opinii przez biegłego z zakresu wypadków drogowych. W sprawie trwają dalsze czynności.

Inf. i fot. KPP Mielec: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/93596,Tragiczny-wypadek-przy-ulicy-Wolnosci-w-Mielcu.html

Sprawdź również

Poseł Fryderyk Kapinos otworzył biuro w Padwi Narodowej

W środę, 8 lipca w Padwi Narodowej została oficjalnie otwarta filia Biura Poselskiego Fryderyka Kapinosa. …