Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Trwa remont sali gimnastycznej w II Liceum Ogólnokształcącym

Trwa remont sali gimnastycznej w II Liceum Ogólnokształcącym

20160216_094834Starostwo powiatowe w Mielcu rozpoczęło remont sali gimnastycznej, pomieszczeń szatni, korytarza i holu w II Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu.

Władze Powiatu zaczynają realizować inwestycje zapisane w budżecie powiatu na 2016 r. Jedną z nich jest remont obiektu sportowego przy II Liceum Ogólnokształcącym. W tym celu Starostwo wyłoniło wykonawcę, który prace remontowe rozpoczął tuż przed rozpoczynającymi się feriami zimowymi.

– Remont hali przy II Liceum Ogólnokształcącym potrzebny był już od długiego czasu. Jej stan techniczny był bardzo zły, dlatego zdecydowaliśmy o bieżącym remoncie, po którym cały obiekt zostanie odświeżony. Zainstalowane zostanie także nowe oświetlenie, bo dotychczasowe pozostawiało wiele do życzenia – powiedział Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

Zakres prac w sali gimnastycznej obejmuje: remont parkietu i ścian, malowanie grzejników, remont instalacji elektrycznej, montaż wentylatorów dachowych i siatki ochronnej na suficie. Odnowione zostaną także pomieszczenia szatni, holu i korytarza.

Rozpoczęte w ubiegłym tygodniu prace przez firmę Elkamen ze Staszowa postępują zgodnie z harmonogramem, a ich zakończenie planowane jest na początek marca. Całkowity koszt inwestycji wyniesie nieco ponad 57 tys. zł.

STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

Asystent Starosty

Ewelina Indyk

 

Sprawdź również

badania w mieleckim Domu Pomocy Społecznej zakończone

Zakończyło się pobieranie próbek do testów na obecność koronawirusa COVID19 w mieleckim Domu Pomocy Społecznej. …