Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Wpadki i wypadki / Ukradł piwo i groził ekspedientce

Ukradł piwo i groził ekspedientce

02.06.2017. Za kradzież rozbójniczą odpowie 33-letni mieszkaniec gminy Borowa, który będąc pod wpływem alkoholu ukradł piwo i groził ekspedientce, że zabiję ją jeśli zadzwoni na Policję. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Do zdarzenia doszło w sklepie w miejscowości Sadkowa Góra. Jak ustalili policjanci, do sklepu wszedł  mężczyzna, który zabrał sobie piwo. Kiedy ekspedientka zażądała zapłaty, zastraszył kobietę, że jeśli zadzwoni po Policję, zabije ją. Sprawca zabrał piwo i wyszedł.

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Borowa tuż po zgłoszeniu. Sprawca był pijany. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu w policyjnych aresztach, przedstawiono mu zarzut kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa, tłumacząc się zbyt dużą ilością wypitego alkoholu.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/77877,Ukradl-piwo-i-grozil-ekspedientce.html

Sprawdź również

Służby apelują: zwróćmy szczególną uwagę na bezdomnych

Prognozy meteorologów wciąż przewidują duże spadki temperatur, szczególnie w nocy. Silny mróz może oznaczać poważne …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *