Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Ulotki profilaktyczne dla seniorów

Ulotki profilaktyczne dla seniorów

31.05.2017. Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mielcu od lat podejmują przedsięwzięcia profilaktyczne na rzecz osób w podeszłym wieku. Tym razem, do kolejnej inicjatywy mającej na celu poprawę bezpieczeństwa osób starszych zaangażowały się Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Mielecki Zarząd Budynków Mieszkalnych oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Mielcu.

W ramach programu profilaktycznego „Bezpieczny Senior” policjanci mieleckiego wydziału prewencji podejmują wiele inicjatyw, które docelowo trafić mają do jak największego grona odbiorców w podeszłym wieku i nie tylko. Funkcjonariusze spotykają się ze społeczeństwem w klubach seniora, podczas rad osiedli oraz z młodzieżą w szkołach mówiąc o bezpieczeństwie osób starszych i promując wspólną dbałość i empatię w stosunku do seniorów.

Tym razem we współpracy z Mielecką Spółdzielnią Mieszkaniową, Mieleckim Zarządem Budynków Mieszkalnych oraz Spółdzielnią Mieszkaniową Lokatorsko – Własnościową w Mielcu udało się sfinansować ulotki profilaktyczne pn. „Seniorze nie daj się oszukać” oraz „I Ty możesz zostać ofiarą kradzieży lub włamania”

Ulotki za pośrednictwem policjantów, w szczególności dzielnicowych trafią do wszystkich mieszkańców Mielca. Będą również wykorzystywane podczas intensywnych działań profilaktycznych zaplanowanych na kolejne miesiące bieżącego roku.

Prewencjusze mają nadzieję, że ulotki przyczynią się w znacznym stopniu do poprawy bezpieczeństwa osób starszych na terenie miasta oraz zmniejszą liczbę przestępstw popełnianych na szkodę seniorów.

Komenda Powiatowa Policji w Mielcu dziękuję za wsparcie finansowe Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Mieleckiemu Zarządowi Budynków Mieszkalnych, Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Mielcu oraz Panu Zbigniewowi Rydzowskiemu-firma „RAJ” za pomoc w realizacji projektu.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/77821,Ulotki-profilaktyczne-dla-seniorow.html

Sprawdź również

Już w sobotę 1. Bieg z przeszkodami dla dzieci w Mielcu !

Już w najbliższą sobotę 26 maja Urząd Miejski w Mielcu, Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *