Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Uprawiał konopie na działce

Uprawiał konopie na działce

01.09.2020. Policjanci ustalili i zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który na działce rekreacyjnej w Woli Mieleckiej, uprawiał konopie indyjskie. Podczas przeszukania w mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze ujawnili susz roślinny w postaci marihuany. Podejrzany usłyszał dwa zarzuty, uprawy i posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili i zatrzymali mężczyznę, który uprawiał na działce rekreacyjnej konopie indyjskie. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 12 krzewów. Mężczyzna narkotyki miał także w domu. Podczas przeszukania w mieszkaniu w Mielcu, które zajmował 28-latek, policjanci zabezpieczyli susz roślinny w postaci marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzuty uprawy konopi i posiadania narkotyków. 28-latek przyznał się do stawianych mu zarzutów i złożył wyjaśnienia. Wobec podejrzanego zastosowywano poręczenie majątkowe na poczet przyszłej kary. Zabezpieczone narkotyki trafią do policyjnego laboratorium, gdzie zostaną poddane badaniu. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Inf. i fot.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/99573,Uprawial-konopie-na-dzialce.html

Sprawdź również

Dodatkowe łóżka COVID

Do 110 zwiększona zostanie ilość łóżek w mieleckim szpitalu dla tzw. pacjentów covid’owych. Taką decyzję …