Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Fotogaleria / Uroczystości Koronacji Obrazu Matki Bożej Chorzelowskiej Królowej Rodzin [zdjęcia]

Uroczystości Koronacji Obrazu Matki Bożej Chorzelowskiej Królowej Rodzin [zdjęcia]

W Chorzelowie odbyły się uroczystości Koronacji Obrazu Matki Bożej Chorzelowskiej Królowej Rodzin. Uroczystej Mszy świętej przewodniczył i homilię wygłosił ks. abp Wiktor Skworc, metropolita katowicki.

Mszę św. koncelebrowali: abp Henryk Nowacki, bp Władysław Bobowski, bp Stanisław Salaterski, bp Leszek Leszkiewicz, bp Kazimierz Górny z Rzeszowa, bp Piotr Greger z diecezji bielsko-żywieckiej. W uroczystościach brali udział parlamentarzyści, samorządowcy, służby mundurowe i licznie zgromadzeni pielgrzymi z całej diecezji tarnowskiej, a także z diecezji rzeszowskiej, sandomierskiej. Byli też pielgrzymi, m.in. z okolic Opola i z Gniezna. W uroczystości koronacyjnej brał także udział biskup tarnowski Andrzej Jeż oraz gospodarz parafii ks Andrzej Rams, kustosz sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie.

Fotoreportaż: Michał Krawiec

Sprawdź również

Spotkanie sieci nauczycieli bibliotekarzy Mielca i powiatu mieleckiego

14 marca 201 8 roku w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie – Filia w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *