Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / UWAGA KIEROWCY! BĘDĄ NOWE UTRUDNIENIA ZWIĄZANE Z REMONTEM UL. WOJSKA POLSKIEGO

UWAGA KIEROWCY! BĘDĄ NOWE UTRUDNIENIA ZWIĄZANE Z REMONTEM UL. WOJSKA POLSKIEGO

Jedna z najważniejszych powiatowych inwestycji drogowych nabiera tempa. Kierowcy muszą liczyć się z nowymi objazdami – te będą obowiązywać już od poniedziałku, 10 lipca. 

W najbliższy poniedziałek z ruchu drogowego w całości wyłączone zostanie główne rondo Specjalnej Strefy Ekonomicznej – dotychczas zamknięte tylko od strony ul. Wojska Polskiego (przy firmie Kirchhoff). Teraz objazdy będą prowadzone przez główną bramę strefy – szczegóły na MAPCE2 rondo.zamkniecie od 10.07.do 30.09.17r._pdf

Utrudnienia potrwają najdłużej do końca września. Bardzo prosimy kierowców o cierpliwość. Ta inwestycja z pewnością będzie służyć wszystkim pracownikom strefy przez kolejne lata – mówi starosta Zbigniew Tymuła.

Przypomnijmy dokładnie zmiany na ulicach wokół mieleckiej strefy. Ul. Wojska Polskiego zostanie wyremontowana na odcinku ponad półtora kilometra – w tym m.in. na mocno podziurawionym fragmencie drogi prowadzącej w kierunku mieleckiej obwodnicy. Drugi  remont odbędzie się na al. Kwiatkowskiego – od wybudowanego w ubiegłym roku ronda w okolicy ul. Przemysłowej, aż po rondo na terenie strefy – to też zostanie przebudowane.

Prace będą kosztować łącznie blisko 6 milionów złotych. Połowę kwoty pokryje dofinansowanie zewnętrzne, a druga część – to wydatki powiatu i miasta.

Planowo inwestycje mają zakończyć się do 30 września.

Asystent Starosty

Monika Piątek

 

Sprawdź również

Już w sobotę 1. Bieg z przeszkodami dla dzieci w Mielcu !

Już w najbliższą sobotę 26 maja Urząd Miejski w Mielcu, Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *