Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / W Mielcu odbędą się Mistrzostwa w jedzeniu burgerów na czas

W Mielcu odbędą się Mistrzostwa w jedzeniu burgerów na czas

Już 16 maja po raz pierwszy w Mielcu odbędą się Mistrzostwa w jedzeniu burgerów na czas! Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tych nietypowych zmaganiach:)

Ile w ciągu 10 minut dasz radę zjeść burgerów?
Każdy ważyć będzie 750g 🙂
Kto zje najwięcej – zostaje prawdziwym królem burgerów!
Czekamy na 100 chętnych…

To pierwsze takie zawody w naszym regionie i liczymy, że podejmiecie wyzwanie. Czekamy na wasze zgłoszenia na stronie www.studiowizualne.com

Organizatorami wydarzenia są Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Restauracja Fratelli i jej właściciel Tomasz Furmański. To tam czekać na Was będą pyszne i zdrowe burgery.

Patronat honorowy nad zawodami objęły firma Sokołów oraz dystrybutor produktów gastronomicznych BanFood. Dzięki nim przygotowane burgery przez szefa kuchni będą najlepszej jakości. Wszystko to przy świetnej muzyce i dopingu prowadzącego. Nie zabraknie też degustacji potraw z grilla i innych atrakcji, jakie dla Was szykujemy. Śledźcie nasze wydarzenie na Facebooku, to tam o wszystkim będziemy Was informować.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy pakiety startowe i okolicznościowe medale. Nagrodzimy też najlepszych, a jest o co walczyć! 3 najlepsze kobiety i 3 najlepszych mężczyzn otrzymają m.in. vouchery na 1,5 kg steki Tomahawk, które będą mogli przygotować z Szefem kuchni w Restauracji Fratelli. Zadbamy też o Waszą kondycję! Rozdamy 6 miesięcznych karnetów do siłowni Extreme Fitness. Wygląd też jest ważny, więc kolejne 6 miesięcznych voucherów przygotowało Centrum Dietetyczne Projekt-Zdrowie. Zdrowie? Oczywiście że tak! Przygotowaliśmy także 6 zestawów rocznego zapasu suplementów diety od GROKAMgbl i AvetPharma! Na koniec uroda… i 6 voucherów na usługi fryzjerskie od Bossmen Fryzjerstwo!

Jest o co walczyć!!!

Nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwać Ratownictwo Medyczne Jarosław Marczewski oraz punktBANK. Najlepsze wydruki zapewni nam Agencja Reklamowa MCDesgin.

Patronat medialny nad mistrzostwami objęły: TVP3 Rzeszów, Radio Leliwa, promocja.mielec.pl, hej.mielec.pl, wcj24.pl, korso.pl oraz Tygodnik Regionalny Korso i Wieści Regionalne.

Zapisy do 13 maja br. na stronie www.studiowizualne.com. Limit miejsc 100 osób. Kto pierwszy, ten lepszy.

Sprawdź również

Coraz bardziej zaawansowane prace nad szczepionką na SARS-CoV-2. W wyścig z czasem włączyli się także Polacy

Nad szczepionką przeciwko SARS-CoV-2 pracuje wiele prywatnych firm farmaceutycznych i biotechnologicznych oraz ośrodków badawczych na świecie. W …