Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / W Mielcu odbędą się Mistrzostwa w jedzeniu burgerów na czas

W Mielcu odbędą się Mistrzostwa w jedzeniu burgerów na czas

Już 16 maja po raz pierwszy w Mielcu odbędą się Mistrzostwa w jedzeniu burgerów na czas! Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tych nietypowych zmaganiach:)

Ile w ciągu 10 minut dasz radę zjeść burgerów?
Każdy ważyć będzie 750g 🙂
Kto zje najwięcej – zostaje prawdziwym królem burgerów!
Czekamy na 100 chętnych…

To pierwsze takie zawody w naszym regionie i liczymy, że podejmiecie wyzwanie. Czekamy na wasze zgłoszenia na stronie www.studiowizualne.com

Organizatorami wydarzenia są Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Restauracja Fratelli i jej właściciel Tomasz Furmański. To tam czekać na Was będą pyszne i zdrowe burgery.

Patronat honorowy nad zawodami objęły firma Sokołów oraz dystrybutor produktów gastronomicznych BanFood. Dzięki nim przygotowane burgery przez szefa kuchni będą najlepszej jakości. Wszystko to przy świetnej muzyce i dopingu prowadzącego. Nie zabraknie też degustacji potraw z grilla i innych atrakcji, jakie dla Was szykujemy. Śledźcie nasze wydarzenie na Facebooku, to tam o wszystkim będziemy Was informować.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy pakiety startowe i okolicznościowe medale. Nagrodzimy też najlepszych, a jest o co walczyć! 3 najlepsze kobiety i 3 najlepszych mężczyzn otrzymają m.in. vouchery na 1,5 kg steki Tomahawk, które będą mogli przygotować z Szefem kuchni w Restauracji Fratelli. Zadbamy też o Waszą kondycję! Rozdamy 6 miesięcznych karnetów do siłowni Extreme Fitness. Wygląd też jest ważny, więc kolejne 6 miesięcznych voucherów przygotowało Centrum Dietetyczne Projekt-Zdrowie. Zdrowie? Oczywiście że tak! Przygotowaliśmy także 6 zestawów rocznego zapasu suplementów diety od GROKAMgbl i AvetPharma! Na koniec uroda… i 6 voucherów na usługi fryzjerskie od Bossmen Fryzjerstwo!

Jest o co walczyć!!!

Nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwać Ratownictwo Medyczne Jarosław Marczewski oraz punktBANK. Najlepsze wydruki zapewni nam Agencja Reklamowa MCDesgin.

Patronat medialny nad mistrzostwami objęły: TVP3 Rzeszów, Radio Leliwa, promocja.mielec.pl, hej.mielec.pl, wcj24.pl, korso.pl oraz Tygodnik Regionalny Korso i Wieści Regionalne.

Zapisy do 13 maja br. na stronie www.studiowizualne.com. Limit miejsc 100 osób. Kto pierwszy, ten lepszy.

Sprawdź również

Policjanci rozpoczęli działania profilaktyczne „Bezpieczne wakacje 2020”

Wakacje to czas wypoczynku, zabawy i podróży. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich korzystających z letniego …