Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / W niedzielę wybory w Zdziarcu

W niedzielę wybory w Zdziarcu

Już w niedzielę (26 czerwca) w Zdziarcu odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Radomyślu Wielkim. Wystartuje w nich dwoje kandydatów.

W wyborcze szranki stanęli: Józef Dykas (56 lat) zgłoszony przez KWW Wspólnota Mieszkańców Zdziarca (lista nr 1) i Emilia Chmiel (69 lat) zgłoszona przez KWW Emilii Chmiel (lista nr 2).

Głosowanie będzie odbywać się w godzinach 7.00-21.00 w budynku Szkoły Podstawowej w Zdziarcu.

Przypomnijmy, że wybory odbędą się w związku ze śmiercią radnego Edwarda Rysia i wygaśnięciem jego mandatu w okręgu wyborczym Nr 9 (Zdziarzec) utworzonym w celu wyłonienia Rady Miejskiej w Radomyślu Wielkim.

Szczegółowe informacje dotyczące wyborów uzupełniających znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Radomyśl Wielki w zakładce Informacje Wyborcze -> Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Radomyślu Wielkim 2016 – http://radomysl.bip.2.ires.pl/informacje_wyborcze/wybory_uzupelniajace_rm_2016

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

Podkarpackie pamięta o Franciszku Kotuli

Wielki mural poświęcony wybitnemu etnografowi i znawcy kultury ludowej Franciszkowi Kotuli powstał na jednym z …