Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Warsztaty z zakresu techniki torowania przejść

Warsztaty z zakresu techniki torowania przejść

6.11.2019. Policjanci z Grupy Realizacyjnej z komendy powiatowej w Mielcu już po raz drugi zorganizowali i przeprowadzili warsztaty z zakresu techniki torowania przejść rożnymi metodami. W szkoleniu udział wzięło ponad 50 funkcjonariuszy i żołnierzy.

Na terenie strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Mielcu przy ul. Partyzantów instruktorzy policyjnej Grupy Realizacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Mielcu przeprowadzili warsztaty z zakresu „Techniki torowania przejść metodami: strzelecką, mechaniczną, hydrauliczną, z użyciem pilarek spalinowych, pilarek tarczowych”.

W warsztatach udział wzięli policjanci z Grupy Realizacyjnej z Tarnowa, instruktorzy z 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich z Przemyśla, żołnierze z 1 Batalionu Strzelców Podhalańskich z Rzeszowa, oraz policjanci z Plutonu Wsparcia Taktycznego Oddziałów Prewencji Policji w Rzeszowie .

Ponad 50 funkcjonariuszy i żołnierzy mogło poznać techniki, a następnie przećwiczyć możliwie realistycznie forsowanie drzwi metodami strzeleckimi za pomocą strzelb gładkolufowych, metodami mechanicznymi za pomocą taranów, młotów, łomów, nożyc, pił łańcuchowych, pilarek tarczowych jak również za pomocą zestawów hydraulicznych w tym ciężkiej hydrauliki.

Inf. i galeria zdjęć: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/94750,Warsztaty-z-zakresu-techniki-torowania-przejsc.html

Sprawdź również

Stanowisko klubu radnych PiS odnośnie głosowania przeciw udzieleniu wotum zaufania Zarządowi Powiatu Mieleckiego

Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości w radzie powiatu mieleckiego będzie głosował przeciw udzieleniu wotum zaufania …