Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Wieczór z operetką, musicalem i humorem

Wieczór z operetką, musicalem i humorem

Koncert najsłynniejszych arii z operetek i musicali pt. „Wieczór z operetką, musicalem i humorem” – 25 stycznia, godz. 18, sala widowiskowa Domu Kultury SCK.

Organizator: Dom Kultury SCK.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

Bilety w sprzedaży od 5 stycznia.

* * *

Mielczanie kochają ten koncert, czekają na niego i  co roku oklaskują śpiewaczki i śpiewaków, którzy wykonują najsłynniejsze arie operetkowe i musicalowe. Solistom towarzyszyć będzie Strauss Ensemble pod dyrekcją Artura Jaronia, który poprowadzi galę. Gwiazdami wieczoru będą: Joanna Nawrot – sopran, Sylwia Ziółkowska – sopran, Łukasz Gaj – tenor, Łukasz Ratajczak, Piotr Salata  – baryton.

W programie znajdą się arie, duety z operetek i musicali („Księżniczka czardasza”, „Ptasznik z Tyrolu”, „Baron cygański”, „Perła z Tokaju”, „Skrzypek na dachu”, „My Fair Lady”) oraz muzyka J. Straussa i muzyka filmowa.

P r o m o c j a

Ikony na I Komunię św., chrzest, ślub, urodziny, imieniny i inne okazje

Włodek Gąsiewski, Krystyna Gargas-Gąsiewska „Bieszczadzkie szlaki ikon – droga do Łopienki” wydanie drugie 2022

Sprawdź również

Wśród najlepszych na Podkarpaciu

Historyczny awans koszykarek ZSP Ruda (Gmina Radomyśl Wielki) do finału wojewódzkiego rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego! …