Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Historia i Kultura / Wieczór z operetką

Wieczór z operetką

Jedna z propozycji karnawałowych Domu Kultury SCK w Mielcu cieszy się od lat niezwykłą popularnością. Jest to „Wieczór z operetką, musicalem i humorem”. W tym roku mielecka publiczność miała okazję zobaczyć i posłuchać czołowych artystów polskich scen muzycznych. Tym razem gwiazdami wieczoru były: Renata Drozd i Małgorzata Długosz – sopran, Magdalena Idzik – mezzosopran, Adam Zdunikowski i  Hubert Stolarski – tenor oraz Kamil Pękala – baryton.

Kolejne arie operetkowe i musicalowe z humorem zapowiadał Artur Jaroń, a muzyczną oprawę dla wokalistów tworzył znakomity zespół Strauss Ensemble.

Obok tytułowej muzyki operetkowej, musicalowej i humoru, była też wytworna elegancja. Mielecka publiczność jak zwykle reagowała owacyjnie na kolejne odsłony muzycznego wieczoru. Koncert odbył się 26 stycznia w sali widowiskowej Domu Kultury SCK.

Małgorzata Rojkowicz

Sprawdź również

Zawody przyszłości – doskonalenie kształcenia zawodowego w powiecie mieleckim

W Zespole Szkół Technicznych  w Mielcu, odbyło się spotkanie podsuwające realizację projektu „Zawody przyszłości – …