Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Winda w Przychodni Nr 1 oficjalnie otwarta!

Winda w Przychodni Nr 1 oficjalnie otwarta!

We wtorek, 2 października, oficjalnie otwarto kolejną inwestycję zrealizowaną przez władze samorządowe Powiatu Mieleckiego – to winda w Przychodni Nr 1 w  Mielcu. Co ważne, w planie są już kolejne zmiany w tym ośrodku zdrowia.

Platforma przy ul. Sandomierskiej już służy pacjentom, w szczególności tym niepełnosprawnym i starszym. Jej budową zajęła się firma Kazbut z Trzciany. Wartość całej inwestycji wyniosła 185 115 zł.

– Cieszymy się, że inwestycja, której wyczekiwali pacjenci, została zrealizowana i poprawiła komfort korzystania z tego budynku – mówił podczas otwarcia starosta mielecki Zbigniew Tymuła. Jak podkreślił, to dopiero początek prac, jakie władze samorządowe Powiatu Mieleckiego zamierzają wykonać przy ośrodku zdrowia. W planach są już kolejne zadania. – Przygotowany jest projekt na termomodernizację obiektu. Będzie wykonana elewacja, ocieplenie trzech ścian, a frontowa ściana, jako zabytkowa zostanie odnowiona – zapowiedział Zbigniew Tymuła.

Winda w Przychodni Nr 1 jest kolejnym udogodnieniem dla niepełnosprawnych z terenu powiatu mieleckiego. W 2017 roku podobną windę wykonano w Przychodni Nr 2 oraz w budynku Starostwa Powiatowego w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego. Ostatnia z wymienionych inwestycji została dodatkowo wzbogacona w podjazd dla niepełnosprawnych oraz dodatkowe wejście do windy.

 STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

 Biuro Promocji i Informacji

  Monika Piątek

 

Sprawdź również

Będzie nowy odbiorca odpadów

Firma FCC Tarnobrzeg sp. z o. o. złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu na odbiór i …