Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Włamał się po alkohol

Włamał się po alkohol

   

Zarzut kradzieży w włamaniem usłyszał 22- letni mieszkaniec gminy Przecław, który w ubiegły piątek wyłamał okno w podpiwniczeniu i wszedł do domu, z którego zabrał kilka butelek drogiego alkoholu oraz aparat fotograficzny. Mężczyzna znany jest tamtejszym policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw.

O włamaniu do budynku mieszkalnego w miejscowości Dobrynin powiadomił policjantów jego właściciel. Zawiadamiający wskazał funkcjonariuszom kto mógł być sprawcą przestępstwa. Policjanci tego samego dnia zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Przecław. Mężczyzna został osadzony w policyjnych aresztach. Aby można było postawić 22-latkowi zarzut przestępstwa musiał wytrzeźwieć. Mężczyzna bowiem z domu, do którego się włamał skradł kilka butelek drogiego whisky oraz aparat fotograficzny. Alkohol częściowo wypił. Podczas przeszukania w pomieszczeniach zajmowanych przez podejrzanego policjanci odzyskali skradziony z domu właściciela aparat.

Właściciel straty powstałe w wyniku włamania wycenił na kwotę 600 złotych. 22-latek został przesłuchany przez policjantów, którzy postawili mu zarzut kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa, swój czyn tłumaczył chęcią spożycia alkoholu. Za włamanie grozi kara pozbawienia wolności do 1 lat. Funkcjonariusze zwrócili się z wnioskiem do prokuratury o objęcie mężczyzny policyjnym dozorem.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Spalony wrak Poloneza na ulicy Batorego

Na nowej części ulicy Batorego pomiędzy ul. Lelewela, a Sienkiewicza, wczesnym popołudniem w niedzielę 4 …