Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Włamywali się do myjni samoobsługowych

Włamywali się do myjni samoobsługowych

31.12.2020. Dwóch mieszkańców gminy Mielec odpowie za włamania i kradzieże. W świąteczny weekend mężczyźni włamali się do sterowników myjni samochodowych w Mielcu, Chorzelowie, Padwi Narodowej i w Tuszowie Narodowym. Ukradli 7 tysięcy złotych. Zostali zatrzymani tuż po dokonanym przestępstwie. Wobec jednego z nich sąd zastosował trzymiesięczny areszt, drugi został objęty policyjnym dozorem.

Do włamań doszło w nocy 26 i 27 grudnia br. Jak ustalili policjanci, dwóch mężczyzn poruszających się samochodem marki Renault Scenic, włamało się do sterowników myjni samoobsługowych najpierw w Padwi Narodowej, później w Tuszowie Narodowym i dwukrotnie w Mielcu. Łącznie ukradli blisko 7 tysięcy złotych. Policjanci zatrzymali obu sprawców, tuż po ostatnim włamaniu do myjni w Chorzelowie.

Obaj mężczyźni są mieszkańcami gminy Mielec w wieku 35 i 37 lat. Jeden z nich jest znany policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. Podejrzani noc spędzili w policyjnym areszcie.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 35-latkowi zarzuty czterech włamań oraz kradzieży, której dopuścił się jej kilka dni wcześniej. Mężczyzna ukradł w piekarni w Złotnikach 9 tysięcy złotych. Podejrzany, decyzją sądu kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie.

37-latek także usłyszał cztery zarzuty dotyczące włamań. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

W sprawie trwają dalsze czynności.

Inf. i fot.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/101599,Wlamywali-sie-do-myjni-samoobslugowych.html

Sprawdź również

Kolejny dzień przygotowań PGE FKS Stali Mielec [WIDEO]

Czwarty dzień obozu przygotowawczego miał trochę lżejszy charakter, niż poprzednie trzy dni. Nie oznaczało to …