Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Woda dla mieszkańców Mielca niezagrożona

Woda dla mieszkańców Mielca niezagrożona

20.11.2019. W związku ze skażeniem wody w gminie Przecław Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski informuje, że nie ma zagrożenia wystąpienia podobnego zdarzenia w mieście Mielec.

Domostw należących do miasta Mielec, które zostały dotknięte skażeniem wody jest dziewięć – siedem domów znajduje się przy ul. Grabiowej oraz dwa przy ul. Kolejowej, jednak wszystkie te nieruchomości są przyłączone do sieci wodociągowej Zakładu Gospodarki Komunalnej w Przecławiu. O problemach ze zdatnością wody do picia, mieszkańcy wyżej wymienionych domów, zostali poinformowali przez Straż Miejską niezwłocznie po wystąpieniu problemu.

Warto podkreślić, że miasto Mielec korzysta z innego ujęcia wody i oddzielnej sieci wodociągowej, zatem nie ma możliwości przedostania się skażonej wody do sieci miejskiej.

Do mieszkańców dziewięciu domów dostarczana jest woda konfekcjonowana (butelkowana) oraz woda zdatna do picia z beczkowozu.

Marietta Mateja-Nowak

Biuro Promocji i Sportu

Urząd Miejski w Mielcu

Sprawdź również

Jedni zbierają, drudzy podbierają – ukradł pieniądze przeznaczone na walkę z COVID-19

04.06.2020. Policjanci ustalili i zatrzymali 31-latka, który jest podejrzany o kradzież pojemnika na wolne datki …