Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Wspólne miejskie i powiatowe – mieleckie spotkanie opłatkowe [42 zdjęcia]

Wspólne miejskie i powiatowe – mieleckie spotkanie opłatkowe [42 zdjęcia]

19 grudnia 2018 r. w Centrum Wystawienniczo-Promocyjnym Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu odbyło się tradycyjne spotkanie świąteczno-noworocznym, które tym razem, po 20 latach zostało zorganizowane wspólnie przez samorząd Miasta Mielca i Powiatu Mieleckiego.  Gospodarzami wieczoru byli też jednocześnie Prezydent Mielca – Jacek Wiśniewski i Starosta Mielecki – Stanisław Lonczak, którzy przywitali gości podkreślając m.in. to wspólne uczestnictwo i składając życzenia świąteczno-noworoczne dla zaproszonych gości: przedstawicieli samorządów, także i z okolicznych gmin, instytucji, organizacji społecznych oraz przedsiębiorców. Poza piękną w wykonaniu muzyki i kolęd częścią artystyczną, kulminacją spotkania było wręczenie wyróżnień Prezydenta Mielca i Starosty Mieleckiego w czterech kategoriach: sportu, działalności społecznej, artystycznej i gospodarczej. W sumie więc tym razem zostało uhonorowanych osiem osób. Przedstawiamy ich na zdjęciach, zaś z imienia, nazwiska i działalności wymienimy ich wkrótce.

Natomiast w drugiej części spotkania ze słowem na Boże Narodzenie wystąpił ks. prałat dr Bogusław Połeć – proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu, po którym nastąpiło łamanie się opłatkiem, składanie sobie życzeń oraz degustacja potraw i słodyczy.

Poniżej przedstawiamy fotoreportaż ze spotkania.

Inf. i fot. Włodzimierz Gąsiewski

Sprawdź również

VII sesja Rady Powiatu Mieleckiego w dniu 14 czerwca

Działając na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o …