Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Sport zdrowie / Zdrowie i uroda / Wygrały w gminie, powalczą w powiecie

Wygrały w gminie, powalczą w powiecie

Sztafeta dziewcząt z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dulczy Wielkiej będzie reprezentowała gminę Radomyśl Wielki w biegach przełajowych podczas zawodów powiatowych.

 

10 października w Radomyślu Wielkim odbyły się gminne sztafetowe biegi przełajowe. Wśród dziewcząt zwyciężyła sztafeta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dulczy Wielkiej, złożona z uczennic z klas V-VI. Tym samym dziewczęta zakwalifikowały się na zawody powiatowe. W zwycięskiej drużynie znalazły się: Wiktoria Wolak (kl. VI), Edyta Wolak (kl.V), Wiktoria Wolak (kl.V), Izabela Ryś (kl.VI), Dominika Warias (kl.VI), Natalia Gawłowska (kl.VI). Rezerwową była Gabriela Stopa.

W tych samych zawodach w gronie chłopców ekipa z Dulczy Wielkiej zajęła drugie miejsce. W sztafecie wystąpili: Eryk Kramarz (kl. VI), Sebastian Siembab (kl. VI), Kamil Lasota (kl. VI), Grzegorz Dudek (kl. VI), Patryk Grzanka (kl. VI), Jakub Wąchała (kl. VI) i rezerwowy Patryk Siembab (kl. V).

Dodajmy, że nieco wcześniej, 1 października, miały miejsce indywidualne biegi przełajowe dziewcząt. Reprezentantki szkoły z Dulczy Wielkiej uplasowały się w nich w samej czołówce. Drugie miejsce zajęła Wiktoria Wolak (kl. VI), a trzecie – Edyta Wolak (kl. V).

Gratulujemy sukcesów młodym sportowcom i ich trenerowi Dariuszowi Niedbałowskiemu.

arz

Sprawdź również

Laboratorium Mikrobiologicznego usług diagnostyki molekularnej mikroorganizmów

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu w ramach Laboratorium Mikrobiologicznego usług diagnostyki molekularnej mikroorganizmów. Prowadzenie szerokiej …